POLECAMY

2B
    Domy bd usytuowane w zacisznym miejscu i w bezporedniej okolicy nowo odrestaurowanych waw Widawy. Stwarza to moliwo korzystania z kilkudziesicio- kilometrowej cieki pieszej i rowerowej.

Imi Nazwisko:
E-Mail:
nr. telefonu:
Tre wiadomoci:
 DOMY POD KLUCZ


    Ze względu na rozwój firmy Radpol pragniemy zaoferować Państwu jako naszą nową usługę, możliwość zamówienia wykończenia Państwa lokalu w standardzie "pod klucz". W skład usługi wchodzą:

 • Wykonanie, w porozumieniu z Państwem, projektu i wizualizacji wykończeń oraz dostosowanie do niego instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej,
 • Malowanie, ułożenie okładzin, parkietów, paneli, terakoty zgodnie z projektem,
 • Przygotowanie i montaż armatury łazienkowej wraz z podłączeniami,
  Przygotowanie i montaż zabudowy kuchennej wraz z podłączeniami,
  a więc szeroko pojęty stan "pod klucz".


Zalety rozpoczęcia z nami współpracy:

 • Wysoka jakość wykonania - Ze względu na kontakty branżowe, które firma pozyskała przez lata jej funkcjonowania, mamy dostęp do najlepszych specjalistów, którzy dzięki regularnej współpracy są w stanie dopasować do nas swoje terminy.

 • Znajomość projektu - Z racji dobrej znajomości projektu domu, jak również obecność przy jego wznoszeniu jesteśmy w stanie zoptymalizować czas wykonania prac wykończeniowych oraz odpowiednie przygotowanie pod nie domu.

 • Obsługa placu budowy - Będąc odpowiedzialni za całą budowę, jesteśmy w stanie odpowiednio zaplanować dostawy oraz składowanie materiałów na budowie. Dzięki temu możemy uniknąć niepotrzebnych strat materiałów i opóźnień.

 • Spokojna głowa - Korzystając z naszych usług, unikają Państwo problemów, które często pojawiają się podczas współpracy z firmami wykończeniowymi (kradzież zaliczki, brak terminowości itp.). Jednocześnie oszczędzamy Państwu stresu związanego ze ściganiem nieuczciwych i nierzetelnych wykonawców.
Obecnych oraz przyszłych właścicieli lokali z naszej oferty zapraszamy do kontaktu za pomocą maila biuro@radpol-domy.pl lub dzwoniąc na podane na stronie numery telefonów.
Zapraszamy!

 


Radpol
Sp. z o.o. Sp. Kom.
ul. Polna 7
51-180 Krzyanowice


tel: 507 084 071

 
menu

Aktualna oferta
Zakoczone oferty
O nas
Kontakt


Projekt&Wykonanie TiM @ 2017