POLECAMY

1C
    Domy położone są na działkach o powierzchni ponad 1600m?, teren ogrodzony i zagospodarowany (kostka na miejscach postojowych i przed wejściem, deska na tarasach od strony ogrodu). ...

Imię Nazwisko:
E-Mail:
nr. telefonu:
Treść wiadomości:
      Firma "Radpol" Radosław Kaszczuk istnieje od 1993 roku. Od początku swojej działalności związana jest z budownictwem zajmując się dostawą i montażem stolarki okiennej dla klientów indywidualnych jak również dla dużych firm deweloperskich. Długoletnie doświadczenie w branży budowlanej pozwoliło nam na dalszy rozwój firmy. Zrealizowaliśmy pomysł o możliwości kreowania własnej przestrzeni poprzez budowę domów, które będą mogły spełnić Państwa marzenia.

    Jesteśmy firmą otwartą i elastyczną dla naszych Klientów, którym dajemy możliwość kreowania przestrzeni w domach przez nas realizowanych. Stosowane przez nas materiały budowlane, są wysokiej jakości, które staramy się, aby były produkowane w Polsce, a filozofią naszej firmy jest budowanie obiektów w których sami chcielibyśmy zamieszkać.

     Projekty naszych domów są indywidualnie tworzone przez naszego Architekta, który kreśli połączenie wizji na nowoczesne i funkcjonalne domy o niepowtarzalnym projekcie i w pełni wykorzystanej przestrzeni.

     Pomagamy swoim Klientom w załatwieniu kredytu oraz dopełnieniu formalności kredytowych.

    

 


Radpol
Sp. z o.o. Sp. Kom.
ul. Polna 7
51-180 Krzyżanowice


tel: 507 084 071

 
menu

Aktualna oferta
Zakończone oferty
O nas
Kontakt


Projekt&Wykonanie TiM @ 2017